Březen 2009

Za SB od A*o*D

31. března 2009 v 10:13 | Vampir666 |  Pro mě
Za Spřátelení blogů s A*o*D sem dostal krásnej dipolm s Larou. Díky moc :)

666 návštěv

30. března 2009 v 19:26 | Vampir666 |  Já a Blog
Tak už je to tady dneska mám přesně 666 návštěv, není to sice zatím nic moc ale mě to i tak potěšilo takže doufám že to tak bude i nadále pokračovat :)

Circus od the Damned (Cirkus Prokletých)

27. března 2009 v 15:31 | Vampir666 |  Knihy o upírech
Cirkus prokletých je třetí ze serie o Anitě Blake, lovkyni upíru a oživovatelce mrtvých. Myslel sem si že tento díl bude nic moc po tom když sme si přečetl o čem je ale zpletl sem se. Anita v tomto díle vyšetřuje vraždy způsobené gangem upírů. Do toho se zamiluje do, jak později zjístí, vlkodlaka Richarda. Ve měste se má odehrát válka o titul Vládce města. V tomto díle jde Anitě vážně o život a hodně se změnil její vztah s Jean-Claudem. Jinak super knížka lae stejně je pro mě zatím nejoblíbenější díl Rozesmátá mrtvola :)Anita Blake - Vampire Hunter Handbook

26. března 2009 v 14:43 | Vampir666 |  Knihy o upírech
Tato kniha je průvodce ke comixu Guilty pleasures. Obsahuje popisy osob,míst, bytostí a tak podobně. Docela užitečná vecička pokud se vám postavy nebo místa pletou dohromady xD jsou v ní použity ilustrace z comixu. A jednoduše řečenou, je uplně úžasná xD

Anita Blake: Vampire hunter Guilty Pleasures-Info

26. března 2009 v 14:38 | Vampir666 |  Comixy o upírech
Tomuto comixu byla předlohou 1 kniha o Anitě Blake od Laurell K. Hamiltonové. Je uplně stejný jako kniha, věrně se jí drží, a je témeř do detailu stejný. Je rozdělen do 12-cti částí. Má povedené ilustrace teď přeně už nevim od koho ale vydal ho Marvel, který vydává comixy typu X-men , spider- man aj. Krom těchto 12-cti dílu sem četl ještě 2 další s názvem The first death, které jsou jednoduše o tom jak Anita potkala Jean-Clauda, Edwarda a prostě odehrávají se před Provinilími slastmi. Jinak je to super comix ale napřed doporučuji přečíst knížku :-)


A*o*D

21. března 2009 v 23:07 | Vampir666 |  Sprátelené Blogy
Tak dalším mím SB je A*o*D. Má blog o Laře Croft, Britney Spears a na blogu má i pár věci o jedné z mojich nejoblíbenějších her Resident Evil. tak se určitě podívejte :) http://twopratelowe.blog.cz

Let the right one in-Info

21. března 2009 v 15:39 | Vampir666 |  Filmy o upírech
Jedná se o neobvyklý, a v česku téměř neznámý film o čem jiném než o upírech. Téměř celý film se odehrává na sídlišti kde bydlí 12-cti letý, ve škole šikanovaný, kluk Oskar. Nemá žádné kamarády ale jednou v noci se jim přistěhují nový sousedi, "Otec a dcera". Oskar naváře s novou víceméně stejně starou sousedkou jménem Eli kamarádský vztah. Ale po jejím přistěhování začne v okolí jejich bydliště přibývat vražd. Oběti mají většinou poraněný krk. Později se ukáže že Eli je upírka a jeji "otec" pro ni schání potravu. Vztah Oskara a Eli začíná být trochu romantický. Časem se ukáže že Eli není holka ale byla kluk(teď už není nic xD) A jak to dopadne??? To nebudu radši prozrazovat :P

Ale jinak pokud budete mít příležitost vidět tento film neváhejte ani minutu, stojí to zato. Sice ne každému sedne takový film( Ten kdo čeká upíří vyvražďovačku typu UnderWorld bude asi zklamaný :D).
Ale je to fakt hodně povedený film je takový ponurý,temný, chladný a už neví jak to ani popsat xD Ale nelituji toho že sem film viděl mě osobně se moooooooc líbil a asi jenom tak na něj nezapomenu :)

Logos Naki World

14. března 2009 v 14:18 | Vampir666 |  Hudba týkající se upírů
Logos Naki World asi málokomu něco řekne. ALe kdybych ho nazval Hellsing opening tak by asi hodně lidí poznalo :D Takže tenhle song hraje na začátku anime seriálu Hellsing.A tydy přihazuju i text:
Don't be cool vibration
Revlofantasy
Tell me fool talk show day and rain
Every stardom the rating
Don't stop horror show inner darken
Jus suc ra ra oh
Oh no harbor won't you buy valley show
Take me want to talking revolution
No havea won cheese have lay show
(No have a want cha have late show)
Diviphon de have worry star
Shooby dooby doo shooby dooby doo durul
Shooby dooby doo shooby dooby doo durul
Devil beam to the crashing
Revoluflymachine
Adjust blue G
Jus sekiran
Oh no harbor won't you buy valley show
Take me want to talking revolution
No havea won cheese have lay show
Diviphon de have worry star
Shooby dooby doo shooby dooby doo durul
Shooby dooby doo shooby dooby doo durul
Oh no harbor won't you buy valley show
Take me want to talking revolution
No havea won cheese have lay show
Diviphon de have worry star
Shooby dooby doo shooby dooby doo durul
Shooby dooby doo shooby dooby doo durul

The Laughing Corpse(rozesmátá Mrtvola)-Info

14. března 2009 v 14:08 | Vampir666 |  Knihy o upírech
Druhá kniha ze série o Oživovatelce Anitě Blakeové je podle mě lepší než první díl(který sem měl zatím za nejlepší knížku co sme kdy četl :D). Je brutálnější a celkově mi připadal zajímavější. Děj je ve zkratce o tom že starý milionář na vozíčku Harold Gaynor nabídne Anitě jeden a půl milionu dolarů zato že mu oživí Zombii. Problém je v tom že zombie je skoro 300 let mrtvá a takové staré tělo vyžaduje k oživení lidskou obět. S něčím takovým nechce mít Anita nic společného tak zakázku nepříjme, tím si ovšem udělala velmi mocného nepřítele. Navíc se ve městě pohybuje bytost(neřeknu kdo nebo co to je abych nezkazil překvapení tomu kdo to nečetl XD) která vraždí a pojídá celé rodiny. Kvůly vyšetřování se Anita zaplete se Seňorou Domingou Salvadorovou , nejmocnější Vúdú šamanku ve spojených státech. Dominga po Anitě bude chtít aby ji pomohla s "obchodem" se zombiemi které mají duše. Anita nebude souhlasit, a tak si udělala dalšího nepřítele... V tomto díle je toho opravdu hodně - Bohatý vozíčkář který pomocí své ochranky nutí Anitu k oživení staré zombie,vraždící monstrum volně se pohybující po ulicích a mocná vúdú šamanka která se snaží Anitu zabít. Jediná vada byl opět nepovedený překlad v podobě opakování slov.Vyšel pátý díl serie o Anitě Blake!

13. března 2009 v 20:06 | Vampir666 |  Knihy o upírech
Takže dnes v pátek 13. března vychází již pátý díl ze serie o oživovatelce zombii a lovkyni upírů Anitě Blakeové od spisovatelky Laurell K. Hamiltonové. Překlad názvu je trochu....podivný - kniha se jmenuje Krvavé koleno. V originále se jmenuje Bloody Bones. Ve zkratce by tento díl měl být o tom že Anita musí probudit celý hřbitov více než dvě stě let starých mrtvol a zjistit, co se stalo třem mladíkům z Missouri zavražděným způsobem, který ještě nikdy předtím neviděla. Tuto knihu(ostatně jako ostatní díly teto seria a mnohé jiné si můžete koupit zde.) Kniha má ale velice vydařený obal xD

BiteFight-info

11. března 2009 v 15:43 | Vampir666 |  Hry o upírech
S touhle online hrou se alespoň jednou setkal snad každy. Jednoduše jde tam o válku mezi upíry a vlkodlaky. Můžete si založit klan, nebo hrát sám za sebe.Taky si budujete svoji skrýš nebo sídlo klanu. Je tu spousta úkolů, můžete si nakupovat různé vybavení(Brnění,Zbraně). Nebo můžete přes odkaz kousat ostatní lidi :-) Takže jestli se chce někdo dobrovolně nechat kousnou odemě tady má příležitost.

Kain

7. března 2009 v 22:51 | Vampir666 |  Upíří osobnosti
Tak 1. upíří osobnost kterou zde charakterizuji bude upír Kain. Jeho jméno má biblickou předlohu, ale tento Kain z tím z bible nic společného nemá. Mohly jste ho vidět v hrách na playstation nebo na počítač.

Úvod

7. března 2009 v 22:35 | Vampir666 |  Upíří osobnosti
takže do této rubriku budu přidávat profily různých upířích osobností ať už z filmů,comixů,knih,her, nebo lidí co byly za upíry považováni nebo snimi spojováni :-)

Sonja, Warrior Princess

6. března 2009 v 22:49 | Vampir666 |  Moje tvorba
Tak sem zas jednou udělal video :-) Tentokrát to není klasicky video, je to mix Underworldu: Vzpoury Lycanů a Xeny xD takže jednouduše - hraje znělka ze seriálu Xena a video je z Underworldu. Je sice krátky ale byla to fuška, tak doufám že se líbí :)

Underworld 3 - Můj názor na film

6. března 2009 v 22:45 | Vampir666 |  Filmy o upírech
Tak konečně sem viděl 3 díl Underworldu. Bylo to uplně něco jiného než předchozí 2 filmy, takže se podle mě spolu nedají vůbec srovnávat. Stejně tak jako nemůžete srovnávat Selene a Sonju protože každá je uplně jiná. Tento díl byl spíš zaměřený na vlkodlaky a lycany. Film mi kazil pouze upír Victor který mě pořádně naštval tím že nechal popravit svoji dceru:( xD Jinak je to super film a ze všech 3 se mi líbí nejvíc ale jak sem řekl už na začátku srovnávat se prostě nedají :-)

Nové zahlaví na Březen

6. března 2009 v 17:45 | Vampir666
Tak záhlaví s underworldem mění na zahlaví s klasickým upírem :-)

Underworld 3 - Official Music video

6. března 2009 v 17:36 | Vampir666 |  Hudba týkající se upírů
Tak tohle by měl být nějakej official song k filmu. Osobně se mi song moc nelíbí ale video je good.