Hellsing-Info

17. ledna 2009 v 20:21 | Vampir666 |  Upíří anime
V celé Velké Británii byla v poslední době zaznamenána znepokojivá aktivita nových umělých upírů, takzvaných "freaks", kteří jsou stvořeni pomocí biomechanického čipu. Organizace Hellsing, pojmenovaná podle starého britského šlechtického rodu, která si už od nepaměti klade za úkol svět od upírské hrozby chránit, se bude s tímto problémem muset velice rychle vypořádat. Naštěstí má prastarou zbraň. Jmenuje se Alucard a sám je upírem. Důvod, proč slouží lidem, je zahalen tajemstvím, stejně jako fakt, kdo a proč čipy vyrábí.

Seriál má stylovou atmosféru, která překvapí atypickou hudbou, která by se k němu za běžných okolností vůbec nehodila, a syrovostí podání. Mezi fanoušky anime je veskrze velice kladně hodnocen, již delší dobu patří mezi "must see" tituly a jeho soundtrack je bez nadsázky legendární.

Tak tohle anime je podle mě nejlepší ze všech!Má super atmosféru ikdyž by mohlo být delší (když nepočítam OVA tak má jen 13 dílů). Ale i tak to rozhodně za shédnutí stojí! Je to sice dost masakr ale neva :D
PS: Zkuste si jméno Alucard přečíst pozpátku ;)

tak a tohle je Alucard
Seras Victoria...upírka kterou stvořil Alucard aby jí zachránil život.Zajímavé na ní je že nechce pít krev z lidí.
a tohle je velká šéfka lady Integra Fairbrooks Wingate Hellsing!

a tohle je opening anime

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama